kosmetyczne DIY - każdy z nas to potrafi! ;)

 Jestem świeżo po maturach więc mam wiele wolnego czasu i jednego wieczoru wpadłam na genialny pomysł iż powrócę do tego na co nie miałam czasu wcześniej przed maturami a mianowicie robienie czegoś z niczego :)  Uwielbiam tworzyć, robić coś sama, własnoręcznie i wczorajszego wieczoru gdy miałam już czas postanowiłam wykonać POMADKI DIY. A jak je wykonałam? wystarczyła mi łyżeczka, wazelina, cienie do powiek, oliwka (może być oliwa z oliwek/oliwka do ciała) oraz świeczka a dokładnie płomień jej ognia. Na łyżeczkę nabrałam trochę wazeliny, stopiłam dodałam skruszony cień wymieszałam wsuwką :P znowu nad płomień ognia mieszając dodając kropelkę oliwki i całość przelałam do pustego pojemniczka. Cała filozofia :) Mieszając różne odcienie cieni wykonałam 6 różnych pomadek :) Gdybym miała więcej pojemniczków wykonałabym ich więcej :) Niestety nie wykonałam zdjęć... Ale recepturkę znacie więc do dzieła!
A oto kilka innych fajnych Kosmetycznych pomysłów :)

Osobiście przetestowałam osobiście powyższe propozycje - od ołówka ze szpileczka jako "ozdobnika" po naprawianie pokruszonego bronzera :)

6 opinii:

 1. oooo ten ozdobnik muszę wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na czekoladowy balsamik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysłowa kobitka z Ciebie;) Nie próżnujesz;) Bardzo fajne instruktaże i rady. Muszę się wprawić w cieniowaniu paznokci;D

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe pomysły, zazdroszczę, że jesteś już po maturach, mnie jeszcze ustne czekają ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ostatnio zrobiłam swój lakier do paznokci :).

  OdpowiedzUsuń

 

Flickr Photostream